agrobio

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » agrobio » Фитогормоны и РРР » Букет хризантем у Львові


Букет хризантем у Львові

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всім привіт! У моєї мами днями буде День народження, подарунок вже готовий, залишилося знайти красивий букет хризантем, це у мами улюблені квіти. Порадьте букет з даних квітів, та інтернет-магазин у Львові де його можна придбати.

0

2

У Львові я не проживаю, але там живе моя бабуся, яку я не так давно вітав з її Днем народження. Замовляв доставку квітів прямо бабусі додому. І можливо це збіг, замовляв саме хризантеми, це її улюблені квіти. Можу підказати магазин де замовляв.

0

3

Я ще не мала досвіду купівлі квітів у квітковому магазині, тому шукаю пораду на форумі. Підкажи, який саме букет хризантем ти купував бабусі, та залиш посилання на магазин де замовляв.

0

4

Привіт друзі! Не можу не поділитися своїм враженням від замовлення букета 17 лавандових хризантем «Momoko» https://kvitna.ua/collection/chrysanthemum-bouquets який замовив в онлайн магазині Квітна. Квіти замовляв для своєї бабусі вона проживає у Львові, та фізично я її не міг привітати з її 75- річчям. Але завдяки цьому магазину я замовив улюблені квіти бабусі, та їх доставили вже упродовж години після замовлення, прямо додому до неї.

До букета я попросив додати листівку з привітанням, щоб надати букету більшого значення. Доставили все в найкращому вигляді, бабуся дуже зраділа, вона навіть неочікувана. Я дуже радий що є можливість навіть на відстані бути близько, та вітати самих близьких та рідних людей. Сподобалось те, що в магазині допомагають з вибором якщо вагаєшся, також навіть запропонували створити індивідуальний букет на свій смак, але я зміг обрати серед готових. Тому якщо ви ще не знаєте де у Львові придбати красивий букет, вам точно сюди, тут найкращі букети, по найкращим цінам.

http://forumupload.ru/uploads/000a/25/34/8/t507519.png

0


Вы здесь » agrobio » Фитогормоны и РРР » Букет хризантем у Львові